1. Úvod
  2. = Napsali
  3. E – mailový rozhovor
E – mailový rozhovor

Klientka: Dobrý den, Marcelo, zdravím Vás z Ostrohu. Píšu dle naší domluvy, že mi zítra končí 21 denní cyklus s kapkami VironalDrags lmun jsem dobrala už v úterý. Ptala jste se, jestli pociťuji nějaké změny. Určitě! Prvních 14 dní to byl docela velký příliv energie. Začala jsem si plánovat věci, na které jsem neměla sílu pár let ani pomyslet. Teď nastal trochu útlum, ale to, myslím, souvisí s hormony a menstruací. Také se nějak lépe vymezuji ke svému okolí. Je to malinký posun v myšlení, ale je to znát. l takové změny v psychice můžou ty kapky udělat? Nebo je to jen tím, že mám víc síly se věcem postavit? Snad to vydrží a bude ještě lepší.

 

MUDr. Hana Pospišilová

 

Terapeutka: Milá Hanko, to je úplně výborné! Vironal pracuje s apatií, smutkem a úzkostí, s tím, že nám chybí kuráž a vitalita. Takže jste to trefně popsala. Navíc okruh plic a tlustého střeva, na které působí, je to vymezení hranic.

Co si necháme a nenecháme líbit, kde jsou hranice zneužívání ze strany druhých. Paráda, děkuji! jinak ten útlum opravdu vnímám s menses, se zpomalením, a to chce tělo. Jen tak dál, mám radost.

 

MARCELA ŠŤASTNÁ   Zdroj: Vitae  2/16

 

PS.: Vironal byl doporučen na podpoření čistoty tlustého střeva (zánět) a jeho činnosti v rovině fyzické (správné a harmonické vyprazdňování) i psychické (pouštění starých věcí a postavení nových hranic). První tři dny jsme daly dávkování 3x denně 9 kapek, pak už střední 3x denně 5 kapek.

Pramen zdraví: Galina  Veselá, ulice 5.května 175/7, 460 01, Liberec 1, e-mail: info@pramen-zdravi.cz ,  © 2015 - 2020

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz