1. Úvod
  2. = Napsali
  3. Je důležité projevovat emoce
Je důležité projevovat emoce

Pan Petr přišel do mé poradny s bolestí v oblasti žaludku a podžebří. Zajímala ho psychická příčina jeho trápení s bolestí. Pracovali jsme pomocí metody Kineziologie One brain a hledali příčiny emocionálního stresu v jeho životě. Období, kdy pražíval situace, kterým nerozuměl nebo ho bolely. Kdy nemohl být spontánní a projevit své emoce a pocity.

 

Pan Petr měl v dětství velmi přísného otce, který ho vychovával „pevnou rukou“. Malý chlapec často „polykal“ svůj hněv vůči otci. Táta se neptal na potřeby svého syna, ale tvrdě rozhodoval o tom, co bylo podle jeho mínění nejlepší. Malý Petr si tak vytvořil svůj systém sebeobrany. Když na něho otec kladl své požadavky, cítil uvnitř svého těla narůstat zlost, ale nedával ji najevo, aby otce nerozzlobil ještě víc. Plynuly roky a z tohoto systému sebeobrany se stal zvyk. V situacích, které prožíval už jako dospělý jednal stejně. Neuměl pevně a klidně stát za svým názorem. Když se mu nedařilo prosadit své požadavky, vzrůstala v něm zlost, kterou si nedovolil projevit, spíše ji „spolkl“.

 

Čínská medicína přináší poznání, že potlačené emoce mohou způsobit blokádu v toku energie, ponejvíce na dráze jater nebo žlučníku. Vybrala jsem pro pana Petra Regalen. Nechť to, co je uvězněno uvnitř, je projeveno.

 

Trochu s napětím jsem očekávala jeho další návštěvu. Z praxe vím, že dostat se do kontaktu se svým nitrem je někdy „lekce pro statečné“. Pan Petr se se svou potlačenou zlostí konfrontoval na jedničku. Při užívání Regalenu se mu vracely vzpomínky z dětství a situace, kdy nesměl odporovat. Mnohem více si začal všímat momentů, kdy v něm narůstala zlost v přítomném okamžiku.

 

Nechtěl ji ventilovat tak, aby ubližoval lidem ve svém okolí, a tak stoupající adrenalin, nepoužitý k boji, odbourával sportem. Zablokovaná energie se dala do pohybu na mentální i fyzické úrovni. Díky Regalenu a jeho skvělé funkci zprůchodnění meridiánů. Potenciál energie jater a žlučníku přetransformoval na užitečnou činnost. Krásná synergie bioinformačního přípravku a lidské mysli.

 

Z praxe terapeuta

 

Lenka Červená  

 

Vitae 3/2016

Pramen zdraví: Galina  Veselá, ulice 5.května 175/7, 460 01, Liberec 1, e-mail: info@pramen-zdravi.cz ,  © 2015 - 2020

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz