Kingvet 3 set

Kingvet 3 set - trojité balení Je určen převážně pro velká zvířata a zejména pro koně. Zajišťuje ošetření velkého zvířete po celé regenerační období... celý popis
Dostupnost
na skladě
Nejsme plátci DPH
928,0 Kč
30 ml + 30ml + 30ml
Kompletní specifikace

Kingvet 3 set - trojité balení

Je určen převážně pro velká zvířata a zejména pro koně. Zajišťuje ošetření velkého zvířete po celé regenerační období 3 týdnů. Najde uplatnění také u chovatelů většího počtu zvířat. 

U všech druhů zvířat je určen pro zvýšení svalového výkonu a zlepšení metabolismu svalové tkáně. Zlepšuje odbourávání kyseliny mléčné ve svalech. Posiluje svalovinu všech svěračů i hladké svaloviny (útrobní svaloviny, např. žaludku a střev). Proto je vhodný při inkontinenci, špatné pohyblivosti střeva - atonii. U koní nachází uplatnění při tréninku na závody anebo u zvířat určených pro práci. Urychluje regeneraci unavených svalů. 

Posiluje imunitu zvířete při bakteriálních infekcích, aktivuje makrofágy ničící bakterie. Regeneruje řasinkový epitel v plicích, proto je vhodný při jakékoli formě bronchitidy. 

Zlepšuje hojení ran, zabraňuje vzniku infekčních komplikací. Při chirurgickém ošetření se může podávat před zákrokem, snižuje tak množství pooperačních komplikací. Po chirurgickém zákroku urychluje hojení kostí, šlach i měkkých tkání. 

Pramen zdraví: Galina  Veselá, ulice 5.května 175/7, 460 01, Liberec 1, e-mail: info@pramen-zdravi.cz ,  © 2015 - 2019

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz