1. Úvod
  2. Svíce Naturhelix
  3. Tělové
  4. Libavka polehavá tělová

Libavka polehavá tělová

  • Novinka
  • TOP produkt

Růžová je barvou všeobjímající lásky, otevírá srdce, je barvou soucitu, náklonnosti, zklidňuje emoce a negativitu. Gaultheria procumbens - Libavka po... celý popis
Dostupnost
Skladem
Kusů v balení
Nejsme plátci DPH
ks
Kompletní specifikace

Růžová je barvou všeobjímající lásky, otevírá srdce, je barvou soucitu, náklonnosti, zklidňuje emoce a negativitu.

Gaultheria procumbens - Libavka polehavá - léčivou sílu stálezeleného keře s červenými plody libavky - využívali severoameričtí indiáni jako aspirin. Silné antibiotické, antimykotické, dezinfekční, protizánětlivé, analgetické, prohřívací účinky.  V lékařství je využívána dodnes, má však i estetické přednosti. Aromatický olej získávaný z červených plodů, je používán při výrobě žvýkaček, zubních past a ústních vod..

Použití: Působí jako analgetikum při bolestech pohybového aparátu, protizánětlivé a močopudné účinky, usnadňuje vykašlávání – rozpouští hleny, nachlazení a rýmu, má dezinfekční účinky, léčí revmatismus, artritidu, ischias, zánět sedacího nervu, svalovou bolest, výrony, neuralgii.

Libavka se nepálí v aromalampě, nesmí se užívat vnitřně. Obsahuje vysoké množství methylsalicylátu a nesmí ji používat těhotné ženy, zvířata a děti pod 12 let věku. (Ve svíčkách je bezpečné množství.)

Esence se nesmí používat soustavně a dlouhodobě.

Pacientům citlivým na aspirin se nedoporučuje používání Libavky, jelikož obsahuje příbuzné látky obsažené v tomto léčivu. Je velmi silný, 1 ml éterického oleje odpovídá až 171 velkým tabletám aspirinu.

Zboží zařazeno v kategoriích

Pramen zdraví: Galina  Veselá, ulice 5.května 175/7, 460 01, Liberec 1, e-mail: info@pramen-zdravi.cz ,  © 2015 - 2020

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.