1. Úvod
  2. = Rady a poradna
  3. Pentagram cesta k celistvosti
“Ať Oheň hoří!” Musí ho však být tak akorát.

V minulém díle našeho nového seriálu jsme si vysvětlili, jaké charakteristiky má prvek Oheň a jaké jsou jeho úkoly v lidském těle. Zmínili jsme se také o tom, jak to vypadá, je-li v disharmonii s okolím. Proto se nyní budeme věnovat produktům, které s ním pracují a mohou jej zase uvést do vyváženého stavu.

Základem léčby nerovnováhy každého prvku je pentagramový produkt, bylinný koncentrát. Zde je jím Korolen. Je sestaven tak, že přednostně harmonizuje Oheň. Tedy podporuje jej, je-li oslabený, a reguluje, je-li ho příliš. Každý pentagramový přípravek obsahuje byliny, které působí jednak na prvek vlastní, jednak na další prvky pentagramu. Tím pádem se jedná o produkty vyvážené, bez rizika užívání.

Korolen

Klíčovými bylinami Korolenu jsou jinan dvoulaločný, lapacho, třezalka, kaštan, bělotrn, krvavec toten, levandule a česnek. Mají velký vliv na psychiku, cévní stěnu, krevní tlak i krev jako takovou, zejména krvácení. Korolen obsahuje také řadu bylin s protizánětlivým účinkem (tedy regulací nadbytečného Ohně), dále s účinkem na ledviny, játra, slinivku i plíce. Éterické oleje ještě podporují účinek bylin zejména na podporu přesné regulace cévních a nervových pochodů. A protože v srdci sídlí lidský duch, posiluje jej Korolen informacemi z nejčistších minerálů – zlata, jantaru a křišťálu. To vše je podpořeno homeopatickým ředěním některých bylin. Při použití Korolenu – a nakonec u všech pentagramových koncentrátů – se tělu a jeho síle dostane jednak informace o problému a o tom, jak vypadá harmonie, a současně bylinné účinné látky k jejímu dosažení.

ČÍM NAHRADIT “nenahraditelné”?

Jsou však situace, kde pentagramový produkt nepoužíváme. Jeho účinek je dost razantní a to nevyhovuje u velmi malých dětí (kojenců, případně batolat). U nich koncentráty podáváme spíše výjimečně, ale máme skvělou fintu. K dispozici jsou totiž krémy Pentagramu®, které dokážou divy. A právě u dětí, které jsou čisté, obrovsky otevřené k přijímání informací, se bioinformační krémy velmi osvědčují. Korolenu odpovídá Ruticelit, jeho účinky jsou velmi obdobné. Děťátko můžeme koupat ve vodě, kde je přidaná trocha Ruticelitu, můžeme mu natírat nožky ke stimulaci reflexních zón.

Jinak se krém samozřejmě dá použít u dospělých. S velkou výhodou jej nanášíme na reflexní plochu srdce – u stavů po infarktu, u hypertenze či deprese, potíráme s ním i dráhu srdce, tenkého střeva, perikardu a tří ohnišť. Použít se dá rovněž na body ovlivňující psychiku nebo srdeční činnost. Za všechny uvádím bod na dráze srdce číslo 7, kterému se také říká brána mysli SHEN MEN.

K uvedeným dvěma přípravkům lze přiřadit ještě Vitamarin, který obsahuje omega-3 mastné kyseliny upravující kvalitu cévní stěny, dále jód nutný pro přesnou regulaci metabolických pochodů v těle a vitaminy A, D, E. Jeho působení lze přiřadit k prvku Oheň, protože podporuje zejména cévní systém. V jeho účincích ale nacházíme i působení na následující prvek pentagramu, a tím je Země, reprezentovaná zejména slinivkou břišní. Takže je zcela logické, že Vitamarin se uplatňuje v léčbě diabetu. Vzhledem k uvedenému se nemůžeme divit, že působí i na vývoj mozku a CNS a že má též jisté antidepresivní účinky.

Další “ohnivý” produkt je Revitae. V jeho složení objevíme takové poklady jako ženšen, kustovnici, jinan, kudzu, rakytník, olej z dýňových semínek a vitaminy, zejména skupiny B a C. Ostatní byliny v něm pak podporují trávení. Bude tedy působit zejména tím, že dodá sílu celému organismu, povzbudí náš zdravý, čistý Oheň a pomůže mu, aby se zdravě rozhořel. B vitaminy jej budou kontrolovat a spolu s měsíčkem lékařským nedovolí, aby to přehnal.

Pokud by toho všeho bylo ještě málo, můžeme Oheň podpořit vilcacorou neboli čajem z rostliny Uncaria tomentosa. Tato liána má v našem těle velmi komplexní účinky, jedním z nich je i regulace krevního tlaku.

A proč vlastně máme pohlížet na produkty Energy tímto způsobem? V praxi se ukazuje, že někdy je potřeba ovlivnit více prvků. Například pročistit játra a současně podpořit srdce. Víme, že Regalen se nemá celkem s ničím kombinovat. Co teď? Nemůžeme použít další pentagramový produkt (v tomto případě by to byl Korolen), ale bez obav můžeme sáhnout k ostatním výše uvedeným přípravkům. Tak dáme Vitamarin nebo Revitae. Oba mají trochu jiný charakter, ale oba pracují s Ohněm. A jak dobře!

Jedná se pouze o jeden z možných pohledů na produkty Energy. Ale to je právě to krásné. Dva lidé se mohou dívat na stejné ze dvou různých stran, přesto mohou mít oba pravdu. A oběma jim bude léčba pomocí těchto chytrých produktů fungovat. To je na tom nejlepší.

 

Přeji vám, aby váš Oheň hořel celé léto s radostí!

 

Pramen zdraví: Galina  Veselá, ulice 5.května 175/7, 460 01, Liberec 1, e-mail: info@pramen-zdravi.cz ,  © 2015 - 2020

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz