1. Úvod
  2. = Zajimavosti
  3. Produkty Energy Group a.s.
Produkty Energy Group a.s.
Jsou určeny nejen všem příznivcům celostní medicíny, ale především těm z vás, kteří hledají
šetrný a účinný způsob, jak nalézt cestu ke zdraví a dostat se do tělesné i psychické pohody.

Energy Group,a.s. je výhradně česká společnost založená v polovině devadesátých let. Prostřednictvím vlastních produktů je již od svého vzniku průkopníkem alternativní medicíny nejen v Česku, ale i jinde ve světě, kde si získala pevné místo na trhu a podporu zákazníků i odborné veřejnosti.

Naše filozofie je založena na celostním přístupu k člověku a chápeme tělo i mysl jako spojené součásti jednoho energetického systému. Důraz klademe tedy nejen na prevenci, ale snažíme se také hledat příčiny zdravotních problémů.

Všechny přípravky firmy Energy Group, a.s. jsou vyvinuty podle principů staré čínské medicíny, s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie, biorezonance.

Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek, k detoxikaci, regeneraci a celkové harmonizaci organismu člověka.

Našim klientům nabízíme nejen produkty, ale i rozmanitou paletu služeb v podobě odborné poradenské činnosti, přednášek i osobního růstu. Členům nabízíme nejen zvýhodněné ceny, ale také individuální přístup a možnost diagnostiky pomocí přístroje Supertronic založeného na principu EAV.

Pramen zdraví: Galina  Veselá, ulice 5.května 175/7, 460 01, Liberec 1, e-mail: info@pramen-zdravi.cz ,  © 2015 - 2020

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz