1. Úvod
  2. = Napsali
  3. Regalen a Peralgin u alergií
Regalen a Peralgin u alergií

Typicky jarní produkt je Regalen. Jeho užití je ale, jak známo, nesmírně univerzální a lze jej s výhodou používat při nejrůznějších potížích po celý rok“ My se více zamyslíme nad jeho působením u alergií.

Alergie je přestřelená imunitní reakce. Ze situace, kdy se imunitní aparát setkal s nějakou látkou, kterou vyhodnotil jako nebezpečnou a toto setkání si zapamatoval, se poučil příliš.

 

A pak tuto a všechny jí podobné látky likviduje s obrovskou razancí. Příznaky tohoto chybného nastavení dobře známe. Výtok z nosu, očí, nebo vyrážky, které příšerně svědí. Navíc je člověk celý v nepohodě, unavený a uškrábal by se.

 

CO S TÍM UDĚLÁ REGALEN?

Pročistí a podpoří hlavně játra, která mají hodně co říci k odstraňování škodlivin, usnadní proudění a postupně naučí tělo vypořádat se s věcmi přiměřeně. Totéž ale platí u psychiky.

 

Ta má jednak obrovský vliv na rozvoj alergií, jednak se projevuje i jinými stavy. Regalen pomáhá hlavně při nepohodě, vznětlivosti, nesoustředěnosti a při vzdychání, spojeném s pocity stagnace čehosi uvnitř těla. Jeho užití je ještě daleko širší.

 

Při léčbě lipomů, ale také obrn – například u obrny lícního nervu, která je nejčastější právě na jaře. Také se dá použít u bolestí v obličeji – bolestí trojklaného nervu.

 

Pokud není člověk vysloveně nemocný a chce jen svůj organismus nastartovat před jarem, nechť sáhne právě po Regalenu. Sníží tak pravděpodobnost jarní únavy, rozběhne se ze zimy do léta v lepší pohodě. Při alergiích jej podáváme společně s Peralginem. Tento produkt je určen na zmírnění příznaků alergií. Sníží svědění v nose, v očích, zmenší vyměšování hlenu z nosu i slz z očí. Také dokáže u levit při svědění těla. Lze jej použít jako doplněk léčby jarních smutků, dohromady s Regalenem podpoří v člověku chuť začít nový rok, využít šancí které přinese.

 

MUDr. Alexandra Vosátková     Vitae 3/2016

Pramen zdraví: Galina  Veselá, ulice 5.května 175/7, 460 01, Liberec 1, e-mail: info@pramen-zdravi.cz ,  © 2015 - 2020

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz